co to bylo naposledy? alkohol? nepovídejte paní uštěpačná.

4. srpna 2012 v 23:51
5711_22ce_large

Ačkoliv jsem mamince mé milé (návaznost na minulý článek) odpřísáhla, že se alkoholu ani nedotknu, bylo nutno malinko překročit limity a spolehnout se na staré dobré pivo. Nejdřív něco málo na začátku července, možná víc než málo a pak něco málo dneska večer. A ten malý lok (dva půllitry! vidíte jakéj jsem abstinent?) způsobil jednu malou nevěru, která ovšem nebyla z mé strany, protože opilý čůzy nemaj bejt komu nevěrný. Kamarád byl nevěrný, se mnou. Ale ne moc, jen pár polibků, nothing more. Jenže co teď?
Mám jeho přítelkyni (kamarádce mimochodem) napsat
"čaau, prave jsem mela jazyk v krku tvyho kluka, kterej tě vlastně konstatně s někym podvádí. pá :** " ??
Jemu jsem napsala, že na tohle nemám a že pokud má holku, tak to takhle dál nepůjde. Tak se mě zeptal, jaký by to bylo, kdyby holku neměla. Napsala jsem mu, ať se s ní jenom opováží rozejít a vyrazím mu zuby. (nebyl by první, heč!)
Mimochodem...je to třetí kluk, který mě doprovázel domů u čehož mi vyprávěl, jak si představuje svou budoucnost. To si kluci připadáte hustě, když si navymýšlíte hromady peněz, velkej byznys a megáckej dům, kterej stejně mít nebudete (předpokládám.) To si myslíte, že si pak holky kleknou na kolena, když jim vyprávíte o velký firmě v Americe nebo o střelnici+hospodě v zapadlý český vesnici? (tohle je ale zajímavá historka:D)

Asi nejsem zralá pro vztah. Ačkoliv se mé portfolio kluků (jak to trefně nazval kamarád na skajpu) rozrůstá, nikdy jsem vážný vztah neměla. Byla bych žárlivá zlá mrcha. Buď jsou kluci nedobytní jako skála a zkrátka nemají zájem nebo..nebo jsou prostě dobytní lehce. A to já nechci. Pokud se mi někdo líbí a má zájem, tak ať to nedává sakra tak najevo. Proč nemůže aspoň naoko hrát nedobytnýho? Proč prostě po mně musí čapnout bez ohledu na následky = to, že mi to přišlo moc jednoduché a já ho pak nechci. Prostě potřebuju ve všem vidět výzvu či sázku. Pokud jí nevidim, nemá podle mě nic smysl.

Nejspíš mám úvahy jako nějaká koza, která je zároveň děvka, ale já to prostě jinak nezvládám. Moje srdce to tak nezvládá.

I´ve got nothing left to lose.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Em Age | Web | 5. srpna 2012 v 23:03 | Reagovat

Určitě mi dej vědět, až ten článek napíšeš! ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama