fucking.

13. srpna 2012 v 1:26
Do konce prá-prá-prázdnin už jsou jenom tři tři tři týdny. A to mě nehozádně ničí. Sice jsem o pár článků níž psala pravej opak, ale teď si uvědomuju, že mám prázdniny celkem ráda a že tři týdny strávený ve městě budou fajné. Bude to pohodička. Cigaretky v parku, večery v hospodě, chození spát ve 4, ne-li dýl. Je právě 1:11 a já checkuju net a vybírám si šaty do tanečních, které mě doteď vůbec nezajímaly. Ale mám dvoje, taneční jsou za dveřma a já k nim nemám doplňky ani boty, natož abych už měla vybranou látku, kterou dám švadleně kvůli šatům na věneček. Kurva to je ale debilní předpis, že musíme mít bílý šaty. Mně prostě bílá nesluší. Jenom v kombinaci s černou, jinak ne.

Po týdnu stráveném s rodinkou= babča, děda a bratranec..no, někdy se stydím za to, že jsou moje rodina. A to i když jsem s nima sama. Proč mají doháje nutkání všechno jenom kritizovat, o všech si myslet jen to nejhorší, smát se všem, odsuzovat všechno kolem nich a hlavně, což mi teda vadí nejvíc..NAHLAS všechno, ale opravdu všechno komentovat. Achjo, mně je ukradený, že nějaká německá skokanka do výšky nemá žádný prsa, nebo že libuška ve farmě (to je taky slušná kokotina! :D) je blbá. Pak se jenom začnou hádat a já, (násilím donucena koukat na televizi menší než můj monitor u počítače) která jsem si už zvykla na nějaký ten pořad, který moji prarodiče vybrali, se snažím poslouchat o čem je teda v televizi řeč. Pak teda rodinku okřiknu, že bych ráda koukala na televizi a jsem špatná ta já, protože jsem v pubertě, jsem drzá, chodím za školu, mám špatný známky, jsem vybíravá v jídle, kupuju si drahý oblečení,...a pustěj se do mě. Fakt super fa-mí-li-e. Už nikdy nechci vidět farmu.

Jo a Spice girls na ukončení olympiády válely. Jo a gratuluju český reprezentaci k desíti medailím. Jo a americkou hymnu jsem slyšela za posledních pár dnů asi 48126797 (vlastně vyhráli jen 46 zlatejch, ale pro představu..) Jo a Jamajka má asi jen o 2 medaile víc než my, kdo by to byl řekl? Přišlo mi, že měli nasazených asi 164469 lidi v kazdy atleticky discipline.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 zabana | Web | 13. srpna 2012 v 2:09 | Reagovat

jamajčani jenom běhaj, všechno vyběhaj a už nejsou tak high

2 Jimmy Mindfuck | Web | 13. srpna 2012 v 12:15 | Reagovat

Bílý šaty na věneček. Kurňa taky si říkám, že máme do svatby ještě daleko, tak proč nám to cpou.

3 Aňa | Web | 13. srpna 2012 v 17:47 | Reagovat

Nejsi sama koho to ničí. Prý američani vyhráli ,,jen" 46  zlatých. Důvod proč nechci chodit do tanečních a taky jsem na to dřevo. U nás na základce na nástěnce visí toto: nejbohatší zeme není ta co má nejvíc sportovců,ale ta co má nejzdravější populaci.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama