každá mince má totiž dvě strany.

14. srpna 2012 v 2:21
Tumblr_m1s22nupv51r0k830o1_500_largeKéž by si to uvědomil. Byla bych za to ráda. Mám záchvat a píšu mu naštvanou smsku, protože se vždycky soustředí jen na to, co mu řekne jeho nejmilovanější a na názor ostatních kašle. Hlavně, že mi na narozeniny psal, že tu bude vždycky pro mě, kdyby něco. A ono je něco. A on tu není. Prostě se odsud vytratil a já už nikoho tak blízkého nemám. Ano, můj ex-best-frénd. Ještě v červnu mi psal milé smsky, které mi rozsvítily den a s ním jsem na skypu strávila spoustu hodin denně. Teda spíš nočně. Něco se stalo, nevím co. Už to tak prostě není a já nevím proč, nevím jak se to stalo. Ještě před měsícem málem jel s alkoholem v krvi autem, aby mě odvezl domů, když jsem vypila půl litru vodky na ex a nebyla jsem schopná chodit. A teď? Nepíše mi. Nevšímá si mě. Ignoruje mě.

Už nikdy nechci nejlepšího kamaráda o víc než pět let staršího, je to peklo. Kdyby aspoň pořád neseděl u wowka. Kdyby aspoň porád nejedl ve fastfoodech. Kdyby aspoň už nebydlel u rodičů. (ach, už naštěstí asi půl roku nebydlí) Kdyby se prostě aspoň nechoval jako nezodpovědný dítě. Kdyby si našel přítelkyni ve svym věku. (ona je mimochodem o bezmála 10 let mladší než on) Kdyby si aspoň udělal vejšku. (i když by měl studovat nějakej stupidní obor, i když vby to měl bejt i jenom peďák) Kdyby mě byl schopnej poslouchat, když se mu snažím něco vysvětlit.

Kdyby začal alespoň s jednou z těch věcí.
Ale on ne. On mě odstřihnul. Totálně. A dál si žije ten svůj debilní dětskej život v dospělym těle a bůhvíproč čeká až se s ním jeho přítelkyně rozejde. A vsadím se, že rozejde. Protože jí to přestane bavit. Stejně jako mě a to jsem s ním netrávila ani půlku času jako ona. Zasranej charakter, kterej mu nedovoluje se podívat na věc..."z jinýho úhlu" ale pořád si jen tvrdošíjně stojí za svym a nepřijme cizí názor. Bože.

Je po druhý, zejtra brzo vstávám. Máme s kamarádkou zkoušku šatů do tanečních, abychom věděly, jestli se já vejdu do jejích a ona do mých a jestli je všechno po půlce prázdnin ok.

Kdo se dočetl až sem, má ode mě malej bezvýznamnej plus. Tenhle článek jsou jen naštvaný žvásty, protože jsem mu psala před čtvrt hodinou a on mi pořád neodepsal. A to se vsadím že nespí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 m. | Web | 14. srpna 2012 v 2:39 | Reagovat

Naštvaný žvásty jsou nejlepší. A tyhle lidi nejhorší. Člověku na nich záleží a fakt by byl rád, kdyby u nich mohl sledovat nějakej progress a nějaký změny k lepšímu poté, co je vykopl ze svýho života. Aby sis aspoň mohla říct "jo, tahle nová holka/práce/cokoli je pro něj dobrá věc, je na tom líp než když se bavil se mnou".

Ztráta času se nad tim vztekat. Člověk by si rád řekl, že mu to za to nestojí a vysral se na to. Ale nějak to furt nejde.

2 Víla | Web | 14. srpna 2012 v 10:38 | Reagovat

Lidi jsou zlí. Kamarádi, kteří jen tak odříznou ze svého života toho druhého, jsou volové. Taky jsem takového měla. Taky mi loni sliboval, jak na mě po gymplu nezapomene, jak se budeme pořád vídat, i když jeden z nás bude v Brně a ten druhý v Praze, že se nic nezmění.. Po půl roce si mě vymazal z přátel na FB a pak přestal na zprávy odpovídat úplně. Jen tak. Z ničeho nic. A to nebyl ani o pět let starší, ale o pět dnů mladší. Lidi jsou zlí.

3 Jimmy Mindfucker | Web | 14. srpna 2012 v 11:56 | Reagovat

"Už nikdy nechci nejlepšího kamaráda o víc než pět let staršího, je to peklo. Kdyby aspoň pořád neseděl u wowka. Kdyby aspoň porád nejedl ve fastfoodech. Kdyby aspoň už nebydlel u rodičů. (ach, už naštěstí asi půl roku nebydlí) Kdyby se prostě aspoň nechoval jako nezodpovědný dítě. Kdyby si našel přítelkyni ve svym věku. (ona je mimochodem o bezmála 10 let mladší než on) Kdyby si aspoň udělal vejšku. (i když by měl studovat nějakej stupidní obor, i když vby to měl bejt i jenom peďák) Kdyby mě byl schopnej poslouchat, když se mu snažím něco vysvětlit. "

Zní to skoro jako popis mého bývalého nejlepšího kamaráda. S naprosto empatickym pocitem ti můžu říct, že takoví jsou čuráci.

4 thesims4 | Web | 17. srpna 2012 v 11:33 | Reagovat

krasnyy blog a moc krasny clanek :))
hele nechces se pridat na facebooku ke strance o the sims a mem blogu ? bude tam spousta novinek atd..staci dat jen lajk tady https://www.facebook.com/pages/Thesims4blogcz/299050903526875?cropsuccess

5 Misha | Web | 19. srpna 2012 v 23:26 | Reagovat

Děkuji :))

6 Hani | E-mail | 21. května 2013 v 15:01 | Reagovat

Náhodou jsem narazila na tenhl článek, rok starý. Mně se totiž včera stalo něco podobnýho. A to už mám dávno po tanečních, i po gymplu, bolí to pořád stejně.
Myslela jsem si, že jsme kamarádi, asi jsem se spletla. Chodíme spolu tancovat něco jako country, resp. se tam vídáme. V současnosti méně než jednou týdně, ale vždycky jsme si spolu povídali, ještě před měsícem to bylo hrozně fajn. A pak najednou - plánovali jsme s kamarádkou od tamtéž jinou akci, místo dvou odpadlých lekcí. Bývala bych ho ráda viděla, ale on nejenže to sabotoval (to bych pochopila, že se mu nechtělo), ale ještě mě shodil. Včera jsem mu napsala na Skype, že jsem myslela, že jsme kamarádi, že bych to od něj nečekala a že mě to mrzí. Nechtěla jsem mu to vyčítat, ale chtěla jsem, aby to věděl. Viděli jsme se asi před týdnem, nevěděla jsem, jak se k němu mám chovat, tak jsem mu jen řekla, že mě naštval a on že to ví a je mu to jedno. Ovšem včera nereagoval na tohle vůbec a vymazal si mě ze Skypu. Nechápu proč. Napsala jsem, mu, co blázní, že jsem tím nic nemyslela, chtěla ho jen oinformovat, nevím, jestli to četl, nevím, jak funguje Skype když si někoho vymažete. Ale strašně mě to mrzí. Nevím, jak se s ním mám příště bavit, když se potkáme. Pochybuju, že mi to bude chtít nějak vysvětlit a strašně bych to potřebovala. I kdyby mi třeba řekl, že má pocit, že si mě moc připouští k tělu, nebo že ho otravuju, to mi ostatně už jednou řekl a já to brala - jsem ráda, když vím, jak se ke komu můžu chovat, co je OK a čím mu lezu na nervy. Chlapi jsou fakt divný, nepochopitelný. A takovýhle, co vás vymažou bez jedinýho vysvětlení za to asi fakt nestojí (to je moudro mé dobré kamarádky, které jsem si včera postěžovala, ale teď nemám odvahu ani ten Skype zapnout, protože to prostě fakt bolí). Jistě víte o čem mluvím. Přeju hezký den a ať nepotkáváme takovýhle "kamarády".

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama