ó, s tímhle na mě nechoďte!

8. srpna 2012 v 3:02
Je bezmála půltřetí ráno a právě přestala bouřka. A jelikož každá bouřka pro mojí máti znamená paniku z toho, že nám vybouchnou všechny spotřebiče, musela jsem asi o půl jedný vypnout počítač, odpojit internet a sedět v pokoji a přerovnávat si kontakty v mobilu. Jo a prohlížet si dva roky starý fotky plný sentimentu. Teď na týden odjíždím kamsi do hlubin lesa. Né kecám, zas taková hlubina to není, matinka se mě chce zbavit, takže jedu k babičce na chatu. K lesu. Takže jsem zase tak daleko od pravdy nebyla. Ale znáteto, vezmu si Nikkiho (moje zlatíčko, kterému už funguje oko, rozuměj= rozflákala jsem si objektiv u NikonuD5100 a na konci června jsem si k narozeninám vyprosila další, stejnej, seťák,) a budu fotit les a jeho přírodní bohatství.
Tumblr_m7j2foa2z11qdg6sho1_250_large
Musím se Vám s něčím skvělým pochlubit. Je to fakt bomba. Od konce června jsem neměla ani jeden "tah" z cigára. No není to mazec? Ale vítecoo, přijde konec srpna, pařby spojený s koncem prázdnin a ze mě bude zase kouřit jako z lokomotivy. Víte. Kouření. Nemám k němu vyloženě kladný vztah. Způsobilo mi pár převratů i problémů v rodině a nikdy se nestanu veeelkou kuřačkou. Jsem zásadně proti kouření pokud to není rituální, nebo pokud to není na akci, nebo pokud to není v létě. Chňá. Takže mi to vlastně nevadí. Vadí mi, když vedle mě v hospodě sedí moje ani-ne patnáctiletá kamarádka a kouří jednu za druhou, jen aby byla hustá a za dvě hodiny v hospodě, kde všichni ostatní vykouřej tak 1-3 cigarety má ona v sobě prakticky celou krabičku (něco si nechává na cestu domů jistěže). To mě potom chytá za srce nějaký mateřský pud. (Asi něco, co chytalo Alexe, když jsem odhodila druhou placatku od vodky ke stromu v parku a pak jsem se složila na lavičku- pozor! Ta druhá placatka byla řízlá Jupíkem) Ne, já si dávám retko jen rituálně po obědě (ne každý den..) na hradbách kousek od jídelny. Potom v létě na divadelňáku, ale to spíš něco zelenějšího, než normální tabák, ale i tak to jde. A v neposlední řadě na večerních akcích, kde se stojí v kolečku a pubertálním smíchem odolává odhánění sekuriťák, že máme jít dál od dveří.)

Tumblr_m2jguncjuc1r60p6wo1_500_large

Taky by se nemuseli všichni posrat z toho, ta koza (s velkejma kozama) ze sekundy (ze seKUNDY) má v ruce cigáro, který si zapaluje ráno před schodama do šaten.

Zjistila jsem, že mám takovou úchylku. Každou značku cigaret mám spojenou s nějakým člověkem. Buď s někým, kdo jí kouří, nebo kvůli něčemu jinýmu, ale je to tak. A nemám ráda startky. Kouří je Michal. A můj otec, kterej tají, že pořád kouří. Faakt nenápadný, tati. A vůbec, jsou hnusný. Nebo třeba ta limitovaná edice Camelek? Hodně barev. Dejvovi vypadla růžová krabička. Automat poznal, že je gej. haha.

Měla bych jít spát, je pozdě. Bez ohledu na to v kolik půjdu spát budu vstávat o půl dvanáctý, většinou kolem 11:18. Ale fakt, každej den to tak mám.

Potřebuju si koupit longboard abych patřila k nynější zlaté české mládeži. Ale fakt, je to nejrychlejší přeprava po městě, navíc bych mohla na autobus vyrážet tak o půl minuty pozdějc= tak dlouho mi trvá cesta na zastávku, když jdu pomalu.

Divná móda- bejska+růženec. Jasně jasně, chápu, je to SWAG, ale cojástim? Pravda, když to nosí Vojtěch, můžu se jít rovnou dodělat na záchod, ale to můžu ať má na sobě cokoliv. (džoug.)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 avant-garde | E-mail | Web | 1. října 2012 v 2:07 | Reagovat

yes, malboro!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama