Říjen 2012

glogloglo,plavu.

29. října 2012 v 19:59
Dneska jsem s ním mluvila! Po měsíci a půl! A zase se mi díky tomu líbí. Jo a taky se mi trochu zhnusil. Nechápu to. Už byly zase zpátky jeho blbý narážky na všechno. A ten jeho udivenej, vtipnej a roztomilej výraz, když nechápal o čem mluvím. Jo a je to debil, samozřejmě jsem zapomněla dodat. A já kráva jsem s ním mohla mluvit dýl, kdybych nenastoupila do toho blbýho autobusu. Já myslela, že taky pojede. A ono né. Tak jsem dojela (a cestou křenila spolužačce a jejímu krásnému bójfrendovi) na další zastávku, koupila si krabku a modlím se aby nepřišla depka a já jí nechtěla otevřít. Achich ouvej. Právě jsem típla (a vyhodila z okna) třetí. Supr. Já..a kouření. To je beznadějný a chce se mi brečet. A když bych začala brečet, měla bych další depresi.

Ne, jsem nějaká rozladěná. To nechci. Poslechněte si supr song.

Hele, může se mi líbit víc kluků najednou? Třeba tak...7? A z nich tak 3 fakt hodně?
A je vůbec možný, abych měla ráda zároveň tolik lidí? A aby se mi vážně líbili? A aby to nebyl jen úlet? JDE TO?
I want to know. I want them to know.
Chci to vědět. Chci aby to oni věděli.
Chci toho vážně tolik?

výkřiky do tmy.

21. října 2012 v 22:13
Proč mi píšeš, že mě nepomlouváš, když obě víme, že to není pravda. Sama víš, kdo mi to řekl, tak se mě na to už neptej. Obě víme svoje a ty asi víc než já. Možná proto se musíš přetvařovat.

Proč slýchávám, že o mě říkáš, že jsem kurva a potom se se mnou normálně bavíš jako by nic? Aha, protože jsi zbabělec.

Proč tvrdíš svejm kamarádům, že tě jenom ztrapňuju a pak mi večer píšeš, jak mě máš rád?

Proč mě ve škole ani nepozdravíš a večer, když potřebuješ doprovodit na autobus, kterej bys po tolika panácích nenašel, tak jsem tvoje zlatíčko?

Proč, když potřebuju půjčit peníze, tak o mě říkáš že jsem kráva, co nikdy nemá drobný a když pak sám nemáš, tak nejsem teda "mocdobrákámoška" že ti nepůjčím.

Proč nevíš co poslouchám a pak mě pomlouváš, jak si myslim, že jsem drsná, když poslouchám rock? Haha děvenko, ja znala Nirvanu a Guns´n´roses kdyz ty jsi nosila barevny podkolenky, fialovou žasenku a skejťácký boty a myslela sis, ze ses hustá. Proč se o mě kurva nezajímáš a nutíš mě poslouchat tvoje trapny historky (ála jsem nejvic cool holka) o tom jak tě kde ošukal jakej kluk. Mimochodem, dluzis mi tak dve krabky a pet piv.

Jo mimochodem, vim o tom, ze si vycpavas kozy. Jo a jsem to já, od koho to všichni věděj.

Víš, že tě tvoje parta nesnáší? Vždycky když mi voláš, jestli můžeš přijít, tak tvrdím, že tam nejsou i když tam jsou a nechtěj abys přišla.

Nechodíš do školy a nevbíš, že tě tam každý ráno hledám v šatně. Tvoji spolužáci koukaj špatně.

Začala jsem kvůli tobě kouřit o velký přestávce. Potkáváme se v boudě u popelnic.

Líbí se mi tvůj roztahovák. Koukám jak jsi online a už ti nemůžu napsat, protože potřetí za sebou by to bylo už trapný. Napiš mi někdy ty.

Proč mi píšeš, abych se s tebou vyspala, když pak když se potkáme, tak mě ani nepozdravíš? Jo, musela jsem za tebou jít a zeptat se tě jak se máš. Sám bys to něudělal. Jestlis na to nězapomněl, chodili jsme spolu 7 let do třídy.

To, že dáváš na facebook zkopírovaný fotky pořád z těch samejch blogů "is getting old" (nevim jak to napsat česky) Jo, pořád o tom vím a taky vím, jak doopravdy fotíš. A kámo...žádná sláva. Nikdy ti nezapomenu, žes mi ho přebrala. On pořád věří tomu, co jsi mu nakecala.

Vemte mě mezi sebe, taky chci bejt v nejhustější partě ve městě. Jste hrozně styloví.

Kouřim dýl než ty, tak si ty kecy o morálce nech. Navíc jsi o půl roku mladší a o patnáct cenťáků menší. A kurvíš se. A to se počítá.

Máš sexy vlasy.

Proč o mě říkáš, že jsem kráva, když jsme spolu ani jednou nemluvili??! To fakt nechápu. Vždyť se ani neznáme. Jo, vím, ztratila jsem tvůj zapalovač.
pár výkřiků do tmy, doufám že si to někdy ty lidi fakt přečtou. asi jim naházim vzkazy do skříněk. hahaa. jdu se učit teorii literatury, zábavičkaa. a taky vymejšlet, k čemu si vezmu svůj novej bezďáckej svetr.

you broke my heart and now i´ll break yours.

3. října 2012 v 23:09
Mám toho na srdci i na duši tolik, že to sem asi ani všechno nenapíšu. Ale začneme někdy na začátku. Takže nový školní rok. Už propadám ze dvou předmětů (z hlediska průměrů) a trojkama učitelé taky nešetří. Asi jsem Miss Nocare, protože mě to absolutně nezajímá. Každý úterý trávím v hospodě, někdy i čtvrtky. Někdy i středy a zaručeně každý pátek po tanečních. Už nemám moc šatů a to je taky velký problém. Ale teď na pátek už mám zamluvené v kamaráčině šatně jedny pěkné (ano,má velkou šatnu a kupu oblečení v ní) A taky mám už zamluvené šaty na věneček. Poprvý budu jako princezna, bude to supr až na to, že nemám s kým jít, oujé. Stejně jako na ples, který bude příští sobotu. Asi budu forever alone a křenit všem párům kolem mě. Juchů. Jo, asi bych mohla pozvat kohokoliv a jít s kýmkoliv, ale já nechci. Chci jít a ním. A to, že jsem se přes to přenesla je kec, protože ne a protože ho mám pořád ráda. Takže se tam zase opiju a bude mi hej. Teda, líp než když na to musím myslet.
Tumblr_mayag1kegj1rhwc0mo1_400_large

A sere mě jedna holka ve škole. Má skvělý vlasy, je vysoká, hubená, pěkná a dobře zpívá. A oblíká se stejně jako já. Grr. Ať jde do píči s těma svejma vlasama ve kterejch rybí cop na straně vypadá líp než na těch mejch. (Jo,dneska jsem si ráno asi napětkrát dělala supr cop,vlezu do školy a hned když běžim na první hodinu vidim ty její bezvadný vlasy s perfektním copem.) Fuck. Navíc jí to na všech fotkách sluší. Fuck. A líbí se JEMU. Fuck. A je to prej hrozná děvka. (nežejabychnebylateda) Fuck.

Asi jdu spat. Uz vam nemam co rict. Chodím pařit velice často. Opíjím se do stavu, kdy se nechávám zvát na panáky a nepamatuju si to. A nejvíc funny výrok?

Máš zapalovač?
Ne, jen sirky.
Tumblr_mba3htkvlt1r6f7bno1_500_large

Trochu mimo chlapec tyjo. Ale pěknej stejně jako před půlrokem, škoda že se chová jako idiot.
Tumblr_mb4xk39hbb1r8mmrfo1_500_large