výkřiky do tmy.

21. října 2012 v 22:13
Proč mi píšeš, že mě nepomlouváš, když obě víme, že to není pravda. Sama víš, kdo mi to řekl, tak se mě na to už neptej. Obě víme svoje a ty asi víc než já. Možná proto se musíš přetvařovat.

Proč slýchávám, že o mě říkáš, že jsem kurva a potom se se mnou normálně bavíš jako by nic? Aha, protože jsi zbabělec.

Proč tvrdíš svejm kamarádům, že tě jenom ztrapňuju a pak mi večer píšeš, jak mě máš rád?

Proč mě ve škole ani nepozdravíš a večer, když potřebuješ doprovodit na autobus, kterej bys po tolika panácích nenašel, tak jsem tvoje zlatíčko?

Proč, když potřebuju půjčit peníze, tak o mě říkáš že jsem kráva, co nikdy nemá drobný a když pak sám nemáš, tak nejsem teda "mocdobrákámoška" že ti nepůjčím.

Proč nevíš co poslouchám a pak mě pomlouváš, jak si myslim, že jsem drsná, když poslouchám rock? Haha děvenko, ja znala Nirvanu a Guns´n´roses kdyz ty jsi nosila barevny podkolenky, fialovou žasenku a skejťácký boty a myslela sis, ze ses hustá. Proč se o mě kurva nezajímáš a nutíš mě poslouchat tvoje trapny historky (ála jsem nejvic cool holka) o tom jak tě kde ošukal jakej kluk. Mimochodem, dluzis mi tak dve krabky a pet piv.

Jo mimochodem, vim o tom, ze si vycpavas kozy. Jo a jsem to já, od koho to všichni věděj.

Víš, že tě tvoje parta nesnáší? Vždycky když mi voláš, jestli můžeš přijít, tak tvrdím, že tam nejsou i když tam jsou a nechtěj abys přišla.

Nechodíš do školy a nevbíš, že tě tam každý ráno hledám v šatně. Tvoji spolužáci koukaj špatně.

Začala jsem kvůli tobě kouřit o velký přestávce. Potkáváme se v boudě u popelnic.

Líbí se mi tvůj roztahovák. Koukám jak jsi online a už ti nemůžu napsat, protože potřetí za sebou by to bylo už trapný. Napiš mi někdy ty.

Proč mi píšeš, abych se s tebou vyspala, když pak když se potkáme, tak mě ani nepozdravíš? Jo, musela jsem za tebou jít a zeptat se tě jak se máš. Sám bys to něudělal. Jestlis na to nězapomněl, chodili jsme spolu 7 let do třídy.

To, že dáváš na facebook zkopírovaný fotky pořád z těch samejch blogů "is getting old" (nevim jak to napsat česky) Jo, pořád o tom vím a taky vím, jak doopravdy fotíš. A kámo...žádná sláva. Nikdy ti nezapomenu, žes mi ho přebrala. On pořád věří tomu, co jsi mu nakecala.

Vemte mě mezi sebe, taky chci bejt v nejhustější partě ve městě. Jste hrozně styloví.

Kouřim dýl než ty, tak si ty kecy o morálce nech. Navíc jsi o půl roku mladší a o patnáct cenťáků menší. A kurvíš se. A to se počítá.

Máš sexy vlasy.

Proč o mě říkáš, že jsem kráva, když jsme spolu ani jednou nemluvili??! To fakt nechápu. Vždyť se ani neznáme. Jo, vím, ztratila jsem tvůj zapalovač.
pár výkřiků do tmy, doufám že si to někdy ty lidi fakt přečtou. asi jim naházim vzkazy do skříněk. hahaa. jdu se učit teorii literatury, zábavičkaa. a taky vymejšlet, k čemu si vezmu svůj novej bezďáckej svetr.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K. | Web | 22. října 2012 v 21:44 | Reagovat

Neznáme se? Teda spíš, neznáme ty samé lidi?

2 Samantha | Web | 25. října 2012 v 12:52 | Reagovat

To je zajímavé ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama