you broke my heart and now i´ll break yours.

3. října 2012 v 23:09
Mám toho na srdci i na duši tolik, že to sem asi ani všechno nenapíšu. Ale začneme někdy na začátku. Takže nový školní rok. Už propadám ze dvou předmětů (z hlediska průměrů) a trojkama učitelé taky nešetří. Asi jsem Miss Nocare, protože mě to absolutně nezajímá. Každý úterý trávím v hospodě, někdy i čtvrtky. Někdy i středy a zaručeně každý pátek po tanečních. Už nemám moc šatů a to je taky velký problém. Ale teď na pátek už mám zamluvené v kamaráčině šatně jedny pěkné (ano,má velkou šatnu a kupu oblečení v ní) A taky mám už zamluvené šaty na věneček. Poprvý budu jako princezna, bude to supr až na to, že nemám s kým jít, oujé. Stejně jako na ples, který bude příští sobotu. Asi budu forever alone a křenit všem párům kolem mě. Juchů. Jo, asi bych mohla pozvat kohokoliv a jít s kýmkoliv, ale já nechci. Chci jít a ním. A to, že jsem se přes to přenesla je kec, protože ne a protože ho mám pořád ráda. Takže se tam zase opiju a bude mi hej. Teda, líp než když na to musím myslet.
Tumblr_mayag1kegj1rhwc0mo1_400_large

A sere mě jedna holka ve škole. Má skvělý vlasy, je vysoká, hubená, pěkná a dobře zpívá. A oblíká se stejně jako já. Grr. Ať jde do píči s těma svejma vlasama ve kterejch rybí cop na straně vypadá líp než na těch mejch. (Jo,dneska jsem si ráno asi napětkrát dělala supr cop,vlezu do školy a hned když běžim na první hodinu vidim ty její bezvadný vlasy s perfektním copem.) Fuck. Navíc jí to na všech fotkách sluší. Fuck. A líbí se JEMU. Fuck. A je to prej hrozná děvka. (nežejabychnebylateda) Fuck.

Asi jdu spat. Uz vam nemam co rict. Chodím pařit velice často. Opíjím se do stavu, kdy se nechávám zvát na panáky a nepamatuju si to. A nejvíc funny výrok?

Máš zapalovač?
Ne, jen sirky.
Tumblr_mba3htkvlt1r6f7bno1_500_large

Trochu mimo chlapec tyjo. Ale pěknej stejně jako před půlrokem, škoda že se chová jako idiot.
Tumblr_mb4xk39hbb1r8mmrfo1_500_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Em Age | Web | 17. října 2012 v 21:13 | Reagovat

Jak jsi popisovala tu holku s pěknejma vlasama, docela jsem se zasmála. :D I když pro Tebe to asi vtipný není. Tak víš co, nezáleží na tom, jak vypadá ona a jak ty, třeba ty jsi lepší člověk než ona. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama