Listopad 2012

neznám tě, nemám tě rád, nech mě na pokoji.

27. listopadu 2012 v 22:53
Za posledních pár dnů se nic nestalo, ale zároveň se stalo hodně. Byl někdo z vás do někoho tak zamilovaný, že když byla příležitost říct mu, že se vám líbí, tak jste si radši vymysleli nesmyslnou lež? Asi mám zkrátka tak zlomený srdce, že nechci zažít další zklamání. On mě teď nenávidí, kvůli té lži o které neví, že je lež. A hlavně mě nezdraví a když na něj mluvím, tak mě ignoruje. A když mu řeknu, že se chová jako dvanáctiletej, ušklíbne se a jde dál. Vtipný je, že všechny moje kamarádky se kterýma se doteď nebavil zdraví a jsou BFF. Ony se mi pak vychloubaj, že se na ně usmál. Huh, super děvčata, mě dal pusu na dobrou noc, záviďte. Nevím, jestli mě ignoruje protože chce, abych něco dělala, nebo protože fakt chce, abych ho nechala na pokoji a nemluvila na něj. Hrozný, stát s ním na zastávce, když víte, že za ním nemůžete jít, protože by odešel nebo by vám neodpověděl na jedinou otázku. Kéž by mě aspoň poslal do prdele, byl by tam znát třeba nějaký kontakt a jen to, že uhne pohledem. A teď mi raďte. Jo a asi vypadám dost lehce, když mi za víkend napíšou tři kluci ať za nima přijedu, že jsou nadržený a další dva mi to řeknou osobně a chtěj abych s nima šla k nim domů. Ne sorry chlapci, já jsem slušná, musím být do dvou doma a nespat s lidma co neznám. A nepít víc než tři piva za večer. A když už teda s někým spát tak se chránit. Díky maminko za vřelé rady, všechny je dodržuju!

když se se mnou vyspíš,doprovodím tě domů.

11. listopadu 2012 v 15:37
Proč když mu nedám, tak jsem kráva namyšlená a když bych mu dala, tak jsem děvka? To fakt nechápu. Nesnášim neodbytný kluky. To jsem snad nějaká kurva, že by mi za to, že mu vyhonim koupil krabku nebo pozval na panáka? Proč jsem sakra do tý hospody chodila a nezůstala s kamarádama v jinym baru hned za rohem. Jo, story včerejšího večera. A v pátek? To tam s náma byla nějaká němka z výmennýho pobytu. Popravdě, její lýtko bylo jako moje stehno (a to jsem v poslední době přibrala..) a její neustálý anglický kecy mě vytáčely. Ale ok, to nebylo to nejhorší. Všichni ti kluci jí nehorázně žrali. A to mi je líto, mě naprosto ignorovali. A pak jenom "jé, ty už jdeš? ani jsme si nepokecali." WTF? Jo,aspoň mě jich pár doprovodilo na autobus. Asi tak jediný plus toho večera. A taky to, že moje kamarádka se na svoje patnáctiny nevyspala s žádným idiotem na jejich soustřední. Navíc mi nefunguje internet. Fakt supr pocit.

k tělu si připustím hodně lidí,ale k srdci málokoho.

5. listopadu 2012 v 23:00
Neděle je bezva den. Víš proč Dudley? Protože v neděli nechodí pošta. Správně Harry, nechodí pošta.
A víte proč je to super? Protože domů ještě nepřišel dopis o mé neomluvené hodině z pátka. Ale to se nějak vyyřeší. Možná mi to máma nakonec i omluví. Po všech těch šmeleních, kdy jsem si sama psala omluvenky, neodevzdávala a tvrdila že jo, odevzdávala bez podpisu, nebo jsem je prostě dala mámě a ona mi je podepsala mám poprvé problém s tím, že mám neomluvenou hodinu. (Jednou v primě jsem omluvenku dala pozdě,takže uprostřed seznamu tříd na celym gymplu tam svítilo, že prima a má průměr zameškaných neomluvených hodin na žáka 0,03.) V pátek totiž francouzská polovina třídy šla do divadla na super divný představení. Bylo to nudnější než Madagaskar 3 u kterýho jsem vypila se spolužákama placatku Ferneta a dvakrát jsem si šla zakouřit. Takže asi tak. No a pak byly dvě možnosti. Buď se vrátíme do školy hned a stihnem češtinu, nebo půjdem až na francouzštinu. Celá třída se ofcourse dohodla, že půjdem až na fráninu. Ale to by to nebylo dráma, kdyby se všichni až na nás sedm nevrátilo do školy. Takže ti, co tam nepřišli to maj neomluvený. Boží, huh?

Jela jsem dneska z oběda s Ním. Ale s úplně jiným, než o kterém se v minulých článcích zmiňuju. Je supr, je krásnej, je milej a mám ho ráda. Ale bojím se. Že bude jako ti předešlí a že mi zlomí srdce.

V sobotu jsem se viděla po 4 měsících s kamarádem, se kterym si píšu prakticky každej den, je hrozně fajn, bez rovnátek má krásný zuby a bydlí asi 40km daleko. A prostě vlakem 50 minut je nanic. A v neděli jsem se viděla s mojí první velkou, fakt velkou (a neopětovanou) láskou. Řekl mi asi 4 slova a ani se na mě nepodíval. Pak mi psal, že byl hrozně vyjevenej z toho, jak jsem se změnila, vytáhla a že nevěděl co říct. Co si o tom mám myslet?! :O Jsem na tom jako hůř nebo líp než předtím? Ale omluvil se a prej přijede za mnou někdy.

Hm, přemýšlim koho jsem ještě potkala nebo viděla. Jo.
Potřebuju radu. Mám kamarádku. Trošku vyzývavější děvče. Ne moc velká, ne moc hubená, hodně vyvinutá v určitých partiích. Jo, má velký kozy. Ale na to jak je svým chováním vyzývavá, tak je velice zranitelná. A to z narážek na její postavu a taky z toho, že jí podvádí její "skorokluk". Nebo takhle. Ona si dlouho psala s tím klukem. Tvrdí, že se jí moc nelíbí, ale jako je to jasný, věděj to všichni. Pak se s ním někde vykousla a od tý doby spolu párkrát byli na obědě nebo tak. Jednou jsem jí řekla, že byl na obědě s nějakou holkou a ona je na mě kvůli tomu od tý doby naštvaná, že jsem jí to (ne)řekla. Nebo já nevim proč. A teď v pátek se vykousnul s jednou mojí kamarádkou. A co mám teď dělat? Mám jí to říct aby na mě byla naštvaná, že jsem to byla JÁ kdo jí to řekl? Neříct jí to s tím, že na mě bude naštvaná, když to zjistí a dozví se, že jsem u toho byla a nic jí neřekla. Takže? What should i do?