k tělu si připustím hodně lidí,ale k srdci málokoho.

5. listopadu 2012 v 23:00
Neděle je bezva den. Víš proč Dudley? Protože v neděli nechodí pošta. Správně Harry, nechodí pošta.
A víte proč je to super? Protože domů ještě nepřišel dopis o mé neomluvené hodině z pátka. Ale to se nějak vyyřeší. Možná mi to máma nakonec i omluví. Po všech těch šmeleních, kdy jsem si sama psala omluvenky, neodevzdávala a tvrdila že jo, odevzdávala bez podpisu, nebo jsem je prostě dala mámě a ona mi je podepsala mám poprvé problém s tím, že mám neomluvenou hodinu. (Jednou v primě jsem omluvenku dala pozdě,takže uprostřed seznamu tříd na celym gymplu tam svítilo, že prima a má průměr zameškaných neomluvených hodin na žáka 0,03.) V pátek totiž francouzská polovina třídy šla do divadla na super divný představení. Bylo to nudnější než Madagaskar 3 u kterýho jsem vypila se spolužákama placatku Ferneta a dvakrát jsem si šla zakouřit. Takže asi tak. No a pak byly dvě možnosti. Buď se vrátíme do školy hned a stihnem češtinu, nebo půjdem až na francouzštinu. Celá třída se ofcourse dohodla, že půjdem až na fráninu. Ale to by to nebylo dráma, kdyby se všichni až na nás sedm nevrátilo do školy. Takže ti, co tam nepřišli to maj neomluvený. Boží, huh?

Jela jsem dneska z oběda s Ním. Ale s úplně jiným, než o kterém se v minulých článcích zmiňuju. Je supr, je krásnej, je milej a mám ho ráda. Ale bojím se. Že bude jako ti předešlí a že mi zlomí srdce.

V sobotu jsem se viděla po 4 měsících s kamarádem, se kterym si píšu prakticky každej den, je hrozně fajn, bez rovnátek má krásný zuby a bydlí asi 40km daleko. A prostě vlakem 50 minut je nanic. A v neděli jsem se viděla s mojí první velkou, fakt velkou (a neopětovanou) láskou. Řekl mi asi 4 slova a ani se na mě nepodíval. Pak mi psal, že byl hrozně vyjevenej z toho, jak jsem se změnila, vytáhla a že nevěděl co říct. Co si o tom mám myslet?! :O Jsem na tom jako hůř nebo líp než předtím? Ale omluvil se a prej přijede za mnou někdy.

Hm, přemýšlim koho jsem ještě potkala nebo viděla. Jo.
Potřebuju radu. Mám kamarádku. Trošku vyzývavější děvče. Ne moc velká, ne moc hubená, hodně vyvinutá v určitých partiích. Jo, má velký kozy. Ale na to jak je svým chováním vyzývavá, tak je velice zranitelná. A to z narážek na její postavu a taky z toho, že jí podvádí její "skorokluk". Nebo takhle. Ona si dlouho psala s tím klukem. Tvrdí, že se jí moc nelíbí, ale jako je to jasný, věděj to všichni. Pak se s ním někde vykousla a od tý doby spolu párkrát byli na obědě nebo tak. Jednou jsem jí řekla, že byl na obědě s nějakou holkou a ona je na mě kvůli tomu od tý doby naštvaná, že jsem jí to (ne)řekla. Nebo já nevim proč. A teď v pátek se vykousnul s jednou mojí kamarádkou. A co mám teď dělat? Mám jí to říct aby na mě byla naštvaná, že jsem to byla JÁ kdo jí to řekl? Neříct jí to s tím, že na mě bude naštvaná, když to zjistí a dozví se, že jsem u toho byla a nic jí neřekla. Takže? What should i do?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 m. | E-mail | Web | 6. listopadu 2012 v 10:37 | Reagovat

Jestli na tebe ta holka je naštvaná proto, že jí jako jediná řekneš upřímně pravdu, tak je úplně pitomá. Jsi dobrá kamarádka. Klidně jí to řekni znova a trvej na tom, že ten kluk je blb a jestli si ona na něj i přesto myslí, tak je vážně pitomá. Ten o ni naprosto nestojí a ona by neměla ztrácet čas a měla by se poohlížet jinde. Jinak se kvůli němu bude akorát trápit, a to i kdyby se nakrásně rozhodl, že se s ní vykousne znova. Protože pro něj to prostě vůbec nic neznamená.

2 Ravena | Web | 6. listopadu 2012 v 16:21 | Reagovat

jedna neomluvená je ještě v cajku...
minulej rok jsem měla dvojku schování, za to, že mi třídní neuznal můj skříplej nerv... -.-

3 Samantha | Web | 7. listopadu 2012 v 17:53 | Reagovat

[1]: Souhlasím !! :) Já být tebou , tak bych jí to řekla .

4 hahaporadnevimjakouprezdivkusemmampsat. | Web | 7. listopadu 2012 v 19:24 | Reagovat

[1]: [3]: vlastne to uz vi. a taky o dalsich trech se kterejma mel chlapec pletky. a ani neni tak nastvana, spis mi neveri ze to je pravda.

[2]: hm, ja vim. ale mam dost dalsich problemu s chovanim,neprezouvanim a tak,dvojku z chovani nemuzu.:D

5 Ta Obyčejná | Web | 10. listopadu 2012 v 9:27 | Reagovat

Podle mě záleží a tom, jak moc dobrá je to kamarádka. Jestli je to někdo, s kym se fakt bavíš a kamarádíš, tak bych to normálně vybalila. Jestli je naštvaná, je trubka.

Jestli se zas až tak nekámošíte, kašli ma dobrý skutky. Je to hnusný, ale akorát se dostaneš do zybtečnejch hádek a pomluv a nakonec s nim ta slečna třeba stejně bude, ikdyž je to blb ;).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama