neznám tě, nemám tě rád, nech mě na pokoji.

27. listopadu 2012 v 22:53
Za posledních pár dnů se nic nestalo, ale zároveň se stalo hodně. Byl někdo z vás do někoho tak zamilovaný, že když byla příležitost říct mu, že se vám líbí, tak jste si radši vymysleli nesmyslnou lež? Asi mám zkrátka tak zlomený srdce, že nechci zažít další zklamání. On mě teď nenávidí, kvůli té lži o které neví, že je lež. A hlavně mě nezdraví a když na něj mluvím, tak mě ignoruje. A když mu řeknu, že se chová jako dvanáctiletej, ušklíbne se a jde dál. Vtipný je, že všechny moje kamarádky se kterýma se doteď nebavil zdraví a jsou BFF. Ony se mi pak vychloubaj, že se na ně usmál. Huh, super děvčata, mě dal pusu na dobrou noc, záviďte. Nevím, jestli mě ignoruje protože chce, abych něco dělala, nebo protože fakt chce, abych ho nechala na pokoji a nemluvila na něj. Hrozný, stát s ním na zastávce, když víte, že za ním nemůžete jít, protože by odešel nebo by vám neodpověděl na jedinou otázku. Kéž by mě aspoň poslal do prdele, byl by tam znát třeba nějaký kontakt a jen to, že uhne pohledem. A teď mi raďte. Jo a asi vypadám dost lehce, když mi za víkend napíšou tři kluci ať za nima přijedu, že jsou nadržený a další dva mi to řeknou osobně a chtěj abych s nima šla k nim domů. Ne sorry chlapci, já jsem slušná, musím být do dvou doma a nespat s lidma co neznám. A nepít víc než tři piva za večer. A když už teda s někým spát tak se chránit. Díky maminko za vřelé rady, všechny je dodržuju!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 m. | Web | 27. listopadu 2012 v 23:22 | Reagovat

Já bych z něj zkusila tu odpověď vyrazit. Nemusíš mu řikat, jak moc seš do něj udělaná, jen vyjevit zájem a počkat si na odpověď. Jakákoli bude podle mě lepší než nejistota a kroužit okolo něj v nevědomosti a zoufalství.

S ignorací se nedá dělat moc. Buď dotyčnýho konfrontuješ a přiměješ ho zareagovat, nebo ho budeš ignorovat taky a vykašleš se na něj.

2 Cathy✝ | Web | 30. listopadu 2012 v 23:04 | Reagovat

Doufám , že to bude v pořádku . Ale ignorace je hnusná , zvlášť od člověka , kterýho máš ráda a na kterým ti záleží ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama