Prosinec 2012

it´s hard i know, but you have to understand.

23. prosince 2012 v 1:16
Pište o mně na ask.fm, že jsem děvka. Líbejte si kluky, co se mi líběj. Záviďte mi to, že mě chtěj kluci jen do postele. Ano, moje kamarádky, buďte na mě hnusný ikdyž já vám pomůžu a podržím vás, když máte shitmood. A když mě pošle do prdele kluk, kterýho mám fakt ráda asi jako jedinýho za poslední dlouhou dobu, tak běžte radši za ním a nechce si jeho jazyk v krku klidně jak dlouho chcete, mně to přece nevadí. Vůbec jsem si jí posledních 14 dnů nestěžovala, jak mě ignoruje a jak mě to ničí. Achjo. Ale co, jsou Vánoce, svátky klidu a míru a lásky, takže se vyseru na krásný vysoký idioty a budu trávit čas se svou rozpadlou rodinou. A pak na Nový rok se opiju v náhodnym baru s dalšíma anonymníma zoufalcema a třeba tam najdu životní lásku, která by mohla být shodou okolností ten fešný hipster ze 4.B, po kterém už nějakou dobu pokukuju.

Hodně lidí tvrdí, že na vzhledu nezáleží, ale to není pravda. Ať si každej tvrdí co chce, ale prostě na tom záleží. Dnes už jo. Na oblečení, na vlasech, na tom, jak dobře vypadáš vedle svejch kámošů a jestli oni vypadaj stejně zajímavě jako ty. Není tu už žádné "máš sice 15878dioptrií, křivý a žlutý zuby a ošklivou trvalou, ale jsi hodná a milá...vyspíš se se mnou?" Nikomu nezáleží na tom, jestli píšu poezii, kreslím depresivní obrázky, poslouchám hudbu 70s a 80s, všichni se staraj o to, jestli mám dost tlustý linky kolem očí, dost vysoko sukni, dost velkej výstřih a nadkolenky. A jelikož to všechno mám a navíc "i am really good kisser" tak mě chtěj všichni jenom do postele. Záleží dneska někomu i na něčem jinym? Ano, kromě americkejch romantickejch filmů v případě že nechci kluka se samýma jedničkama. Nemám ráda, když je kluk chytřejší než já. Plácám blbosti, je pozdě, jdu napsat dobrou noc dalšímu nápadníkovi o kterém dokonce kolují drby, že se mnou spal. Kdyby věděli, jak těžký bylo ho pořád odmítat.

A konec světa? Oslaven na plese, kde jsem přemlouvala kytaristu místní kapely, aby mě pozval na panáka, hrála s kamarádem fruit ninja a celej večer řešila, jakej je rozdíl mezi bejskou a snapbackem. A sledovala, jak se můj sen o perfektním životě rozplývá.